Kariéra a odborníci na dosah

Za našim menom stoja výsledky prosperujúcich firiem s kvalitnými zamestnancami. Môžeme byť spoľahlivým sprievodcom na Vašej ceste za úspechom. Teší nás úspešná spolupráca a reputácia, ktorá je tou najlepšou vizitkou.

2000+

uchádzačov v našej databáze

30+

spokojných klientov

48h

približný čas na spojenie firmy so zamestnancom

100%

záruka spokojnosti

Personálne riešenia efektívne a rýchlo

Poskytujeme komplexné služby v oblasti personalistiky s dôrazom na individuálny prístup. Ušetríme Vám čas, odľahčíme Vás od administratívy a prínosom Vám budú najmä kvalifikovaní zamestnanci. Využívame viac ako 50 zdrojov na vyhľadávanie kandidátov, vďaka čomu sa nám podarilo vyhovieť desiatkam klientov a stovkám uchádzačov. Vďaka Parko Staff technológiám na prácu ani zamestnancov nemusíte čakať. Dôveru, ktorú nám prejavíte, vieme premeniť na výsledky, ktoré oceníte.

Naša Špecializácia

  • Výroba
  • Logistika
  • Remeslá
  • Služby

S našimi výhodami získate viac

Vlastné recruitové oddelenie a testovacie centrá

HR platforma Parko User s prístupom pre klienta

Databáza cudzincov pripravených na nástup

Jazyková príprava kandidáta

3 vybrané články

Oplatí sa založiť si živnosť? Tieto výhody by Vás mohli presvedčiť!

Oplatí sa založiť si živnosť? Tieto výhody by Vás mohli presvedčiť!

Trendy v zamestnaneckých benefitoch: Ktoré výhody sú pre uchádzačov najlákavejšie?

Trendy v zamestnaneckých benefitoch: Ktoré výhody sú pre uchádzačov najlákavejšie?

Tím nadšených HRistov

Pri vzniku personálnej agentúry Parko Staff nám bolo jasné, že spoločnosť je len tak úspešná, ako ľudia, ktorí ju tvoria. Pre uskutočnenie a naplnenie našej hlavnej myšlienky bolo potrebné spojiť kvalifikovaných ľudí, ktorí spolu vytvoria úspešný projekt.

Najväčšou investíciou boli skúsenosti každého z nás, vďaka ktorým sa dopĺňame a práve to z nás robí tím. Odbornosť a špecializácia nášho recruitingového oddelenia zohráva pri výbere zamestnancov kľúčovú úlohu.

Držíme sa zásad - precízne, na čas a v požadovanej kvalite. Okrem iného je pre nás dôležitá efektívna komunikácia, ktorá nám v kombinácií s digitalizáciou procesov pomáha plniť požiadavky klientov a kandidátov.

Už teraz ste na pol ceste ku cieľu